Obchodno - technický manažér

Lokalita Bratislavský kraj
Nástup ihneď resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1.700 € Brutto Fix Mesačne + Bonusy

Orientujete sa v sortimente TZB a sanity? Láka Vás spolupráca so stabilnou a stále sa rozvíjajúcou spoločnosťou? Máte už skúsenosti s podobnou pracovnou pozíciou, prípadne sa chcete profesionálne posunúť ďalej?

Náplň práce

Vaší prací bude zajištění odbytu našich výrobků formou účasti na větších stavebních projektech

  • súčasťou vašej práce bude vyhľadávanie vhodných projektov a to predovšetkým v Bratislave a okolí,
  • evidencia a aktualizácia informácií o jednotlivých projektoch,
  • organizovanie a vedenie obchodných rokovaní s investormi, projektantmi a realizačnými firmami
  • plánovanie služobných ciest, vypracovávanie cenových ponúk a uzatváranie objednávok,
  • pravidelné spracovávanie reportov

Požiadavky zamestnania

  • preferujeme technické SŠ/VŠ vzdelanie,
  • bydlisko v okolí Bratislavy,
  • prehľad o sortimente TZB, sanita,
  • skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou,
  • schopnosť orientovať sa v technickej dokumentácií sú výhodou
  • pokročilá znalosť MS Office
  • kľúčovými ukazovateľmi je pre klienta schopnosť doťahovať úlohy dokonca a nadšenie pre vec,
  • vodičský preukaz B (aktívne jazdenie)
  • samostatnosť, organizovanosť

Výhody

  • pracovný pomer na dobu neurčitú,
  • príspevok na dovolenku a Vianoce,
  • príspevok na stravovanie,
  • 5 dní bonusového voľna,
  • služobné auto aj na súkromné účely.

Našim klientom je úspešná česká výrobno - obchodná spoločnosť s pôsobením aj v zahraničí.

Silvia Stránska