Obchodný zástupca s pôsobnosťou v celej SR (TZB) so zameraním na obnoviteľné zdroje energií

Lokalita Bratislava ( pôsobnosť celé SK)
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 1500 Eur / záleží od skúseností kandidáta + provízie 300 - 600,- Eur (aj viac časom)

Hľadáme obchodného zástupcu s pôsobnosťou v celej SR.

Náplň práce

  • presadzovanie sa na trhu a zabezpečovanie obchodného rastu
    - analýza trhu a konkurencie
    - aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
    - jednania so stavebnými firmami, projektantmi, architektmi a kľúčovými klientmi
    - vypracovávanie ponúk a starostlivosť o ne
    - práca s firemnou databázou
    - príprava technických podkladov ( preklad z ČJ do SJ)
    - realizácia marketingových aktivít
    - semináre, výstavy, zasielanie emailov partnerom a pod.

Požiadavky zamestnania

  • VŠ/SŠ vzdelanie technického smeru
    - ideálne stavebného zamerania
    - prax v stavebnom odbore prípadne TZB - výhodou
    - práca s PC, znalosť programov MS Office
    - VP skupiny B - aktívne sledovanie trendov a možností trhu
    - orientácia na výsledok, obchodnícke zmýšľanie, komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
    - výhodou je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
    - bydlisko max. 2hod. od Bratislavy!

Výhody

  • osobný automobil aj na súkromné účely
    - notebook, mobilný telefón

O klientovi

Spoločnosť ponúkajúca produkty geotermie

Veronika Krigovská
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná