Obsluha CNC stroja AXA

Lokalita Bánovce nad Bebravou
Nástup dohodou, ideálne čo najskôr
Mzda 3,83€/hod + Prémie, Po Skúšobnej Dobe 4,09€/hod + Prémie

Pre nášho klienta - spoločnosť v okrese Bánovce nad Bebravou - hľadáme šikovného strojára na obsluhu CNC obrábacieho centra AXA - Sinumeric 810 (Systém Siemens).

Náplň práce

  • Obsluha CNC obrábacieho centra AXA, oblsuha vŕtačky- Práca na 3 zmeny- Pracovník NEBUDE tvoriť programy, tie sú už zadané v stroji

Požiadavky zamestnania

  • Strojárske vzdelanie podmienka- Prax v strojárskej výrobe, ideálne prax s CNC AXA- Čítanie výkresovej technickej dokumentácie je podmienkou- Ochota práce na 3 zmeny

  • Zaujímavé platové podmienky, dá sa dostať až na 890€ v hrubom/mesiac - k základnej mzde sú aj prémie a príplatok za zmeny, je možnosť postúpiť do vyššej platovej triedy podľa šikovnosti a znalosti, keď sa zamestnanec osvedčí, - Prítomnostná prémia- Preplácané nadčasy- Stabilné dlhodobé zamestnanie
Martina Mojžišová