Obsluha vlečky - železničiar

Lokalita Okres Hlohovec
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1 150 EUR / finálna výška bude závislá od skúseností kandidáta

Pre výrobnú spoločnosť v oblasti obnoviteľných surovín v poľnohospodárstve hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu - Obsluha vlečky - železničiar.

Náplň práce

  • organizovanie a riadenie posunu na vlečke
    - včasné zabezpečenie prísunu a odsunu žel.vozňov v rámci areálu EG
    - zabezpečiť pristavenie železničných vozňov na váženie
    -nplombovanie, polepenie vozňov pripravených na expedíciu
    - vykonávanie permanentnej vizuálnej kontroly technického stavu železničných vozňov a vlečky
    - okamžité ohlasovanie zistených závad
    - plnenie vopred nešpecifikovaných úloh uložených priamym nadriadeným
    - dodržanie právnych noriem, bezpečnostných, protipožiarnych a organizačných predpisov, zákonov..
    - vykonanie pravidelných a odborných skúšok, školení a preskúšaní organizovaných zložkami ŽSR ÚIVP v zmysle platných predpisov
    - mazanie a čistenie výhybiek

Požiadavky zamestnania

  • Technická a manuálna zručnosť
    - min. 2 roky praxe
    - Po absolvovaní vstupného procesu by boli vhodní uchádzači preverení, či spĺňajú podmienku zdravotnej, zmyslovej a psychickej spôsobilosti podľa Zákona o dráhach. Po splnení podmienok by boli prijatí do pracovného pomeru a zaradení do kurzu „ vedúci posunu, posunovač vo vlečke „
    - Kurz a zaškolenie je hradené ENVIEN GROUP
    - Skúška Vedúci posunu č. 17 ŽSR alebo č. 18 ŽSR ( výhodou )

  • nástupný plat od 1 150 EUR/mesiac (fix+ pohyblivá zložka mzdy) + príplatky v zmysle zákonníka + dochádzkový bonus
    - benefitné stravné lístky
    - 13.,14. plat
    - príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
    - príspevok na dochádzanie
    - kvartálny dochádzkový bonus
    - príspevok k narodeniu dieťaťa
    - rozvoj a vzdelávanie
    - zľava v podnikových predajniach
    - pracovné jubileá / sociálna výpomoc

O klientovi

Výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská