Online marketingový špecialista

Lokalita Bratislava
Nástup dohodu
Typ Plný úväzok,Čiastočný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 1.400€ Brutto Fix Mesačne + Koncoročné Prémie

Našim klientom je malá výkonná firma pôsobiaca v oblasti distribúcie klimatizácií a tepelných čerpadiel a ktorá má veľký potenciál rastu. Do jej tímu na novovytvorenú pozíciu Online marketingový špecialista hľadáme samostatného a dostatočne skúseného kandidáta, ktorý je otvorený novým výzvam ako aj nastavovaniu marketingovej stratégie a jej implementácie.

Náplň práce

- spravovanie sociálnych sietí - FB, Instagram, príležitostne YouTube, LinkedIn v rámci content marketingových projektov cielených na B2C.
- manažovanie tvorby stratégie a obsahu pre sociálne siete a vyhodnocovanie týchto kampaní
- základná grafická a obsahová úprava príspevkov
- grafická a textová príprava obsahu v spolupráci s grafikom
- základná aktualizácia a spravovanie webovej stránky spoločnosti
- tvorba newsletteru pre B2B segment – vyhodnocovanie úspešnosti a sledovanie správania príjemcov newslettru
- aktívna účasť na tvorbe marketingovej stratégie spoločnosti
- implementácia stanovenej marketingovej stratégie do online marketingových aktivít
- zodpovednosť za správne nastavenie offline / online marketingových aktivít za účelom dosiahnutia firemných cieľov
- pravidelná komunikácia s externými dodávateľmi PPC reklamy, grafiky, textov
- sledovanie trendov v oblasti online marketingu a ich implementácia do marketingovej stratégie

Požiadavky zamestnania

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu výhodou
- skúsenosť v oblasti online marketingu min. 1-3 roky
- skúsenosť pri tvorbe marketingovej stratégie
- skúsenosť so základným vyhodnocovaním online marketingových aktivít za pomoci Google Analytics
- slovenský jazyk – na výbornej úrovni (slovom aj písmom)
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom (min B2)
- dôslednosť a kreativita
- prehľad o aktuálnych trendoch v online svete
- proaktívny prístup, záujem vzdelávať sa, učiť sa nové veci a napredovať
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, férovosť
- tímový hráč s inovatívnymi nápadmi
- Microsoft Excel - Pokročilý
 - Microsoft PowerPoint - Pokročilý
- Microsoft Outlook - Pokročilý
- Microsoft Word – Pokročilý
- Adobe Photoshop – mierne pokročilý
- Adobe Ilustrator - mierne pokročilý

- možnosť práce na HO na základe dohody s priamym nadriadeným
- pozícia s reálnou perspektívou rozširovania zodpovedností a odborného rastu
- stabilné zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- mladý a priateľský pracovný kolektív,
- flexibilný pracovný čas,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie
- príspevok na stravovanie
- teambuildingové aktivity

O klientovi

Našim klientom je obchodná spoločnosť

Silvia Stránska