Operations Director pre rešpektovanú výrobnú spoločnosť

Lokalita Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 6 000 - 8 000 EUR/mesiac Finálnu výšku mzdy radi posúdime spoločne, na základe Vašich skúseností.

Pre nášho významného Klienta, rešpektovanú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu OPERATIONS DIRECTOR so strategickým riadením 3 výrobných závodov. Budete členom boardu a reportovať priamo CEO spoločnosti.

Pozícia je vhodná pre silnú líderku alebo lídra, ktorý udáva smer, správne motivuje, je proaktívny, rozhodný, dokáže prevziať zodpovednosť, hľadať optimálne riešenia a stáť si so svojimi rozhodnutiami.

Náš Klient ponúka stabilné medzinárodné zázemie, priestor na sebarealizáciu a potenciálny kariérny rast s možnosť podieľať sa na medzinárodných projektoch. Pozícia je zaujímavá pre skúseného a seniorného lídra z výroby, ktorý je silný v procesoch a inováciách.

Náplň práce

Zodpovednosť za strategické riadenie 3 výrobných závodov na Slovensku (200 zamestnancov)
Vedenie, motivácia, rozvoj a hodnotenie tímu
Tvorba a presadzovanie stratégie
Zodpovednosť za plánovanie, riadenie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít
Riadenie nábehu nových projektov
Implementácia nástrojov ako Lean, Continuous Improvement a SixSigma
Implementácia nových výrobných postupov
Neustále zvyšovanie efektivity a bezpečnosti výroby, optimalizácia nákladov
Monitoring a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov efektivity výroby
Nastavenie a tvorba rozpočtov, dohľad nad efektívnym čerpaním
Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov, pracovných noriem, smerníc a pravidiel BOZP
Zodpovednosť za včasné plnenie stanovených úloh a dodržiavanie termínov
Nastavenie a sledovanie systémov kontroly kvality
Zodpovednosť za efektívne plánovanie personálnych kapacít
Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosťami
Pravidelný reporting ukazovateľov s prípadnými akčnými plánmi

Požiadavky zamestnania

Relevantné skúsenosti s riadením výroby, min. 5 rokov
Charizmatický leadership, pozitívny prístup a motivácia ľudí
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Silný technický background
Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
Rozhodnosť a schopnosť prioritizácie
Strategické a analytické myslenie
Ochota neustále na sebe pracovať a rozvíjať sa

Zázemie úspešnej, medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Silná senior leaderská pozícia s veľkým priestorom na sebarealizáciu
Spolupráca s inšpiratívnym teamom
Atraktívny ročný balík, prediskutujeme individuálne
Služobné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely
Predpoklad dlhodobej a stabilnej spolupráce s kariérnym rastom

Lenka Učnayová