Pekárenský technológ - obchodný zástupca

Lokalita Trenčiansky a Žilinský kraj
Nástup ASAP
Typ Plný úväzok
Mzda od 2000 – 2500 EUR (základ 1200 Eur+ bonusy)

Hľadáme pekárenského technológa - obchodného zástupcu.

Náplň práce

  • zabezpečenie predaja a odborného technického servisu v oblasti surovín pre pekárov u zákazníkov
    - získavanie nových zákazníkov
    - vykonávanie testov/výpekov u zákazníkov
    - spolupodieľanie sa na vývoji produktov a receptúr
    - výkon práce vyžaduje časté cestovanie po regiónoch

Požiadavky zamestnania

  • SŠ vzdelanie v odbore pekárstvo, príp. mlynárstvo - prax min. 2 roky
    - VP sk. B + ochota často cestovať
    - praktická znalosť pekárenskej technológie
    - komunikačné a prezentačné zručnosti
    - obchodný duch
    - samostatnosť

Výhody

  • služobné auto (aj na súkromné účely)
    - notebook, telefón
    - zamestnanecké benefity

O klientovi

Výrobno - obchodná spoločnosť

Veronika Krigovská