Picker so zabezpečeným ubytovaním

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď/dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1140 €/brutto + mesačné prémie + príplatky + nástupný bonus + 13 a 14.plat

Do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou mliečnych produktov hľadáme pracovitých a spoľahlivých ľudí na pozíciu picker v chladenom sklade s ubytovaním, nástupným bonusom priamo do kmeňa spoločnosti.

Náplň práce

Náplň práce:
- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie
- preberanie a odvoz reklamovaného tovaru, etiketovanie, prebaľovanie
- hygienicko – sanitačné práce
- práca s paletovým vozíkom a so skenerom
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v rámci svojej pracovnej náplne

Pracovná doba:
12 hod. zmeny

Požiadavky zamestnania

- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovná disciplína
- skúsenosti s prácou v sklade alebo FMCG výhodou
- ochota pracovať v chladnom prostredí (5°C) – špeciálny príplatok nad rámec ZP

- základná mzda 1140 €/brutto + prémie do 15% + príplatky nad rámec ZP
-13. a 14. mzda podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- mesačné prémie do 15%
- špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
- pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy
- ubytovanie
- nástupný bonus 600 €
- príspevok na nákup v podnikovej predajni
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- Multisport karta
- bezplatné konzultácie psychologickej poradne
- pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku.

Mgr. Natália Paulenová