PL/SQL Developer

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2800€ Vyššie Podľa Seniority

Do nášho tímu hľadáme PL/SQL Developera.

Záleží nám na čitateľnosti, jednoduchosti a dlhodobej udržateľnosti kódu.

Náplň práce

Vyvíjame kód, ale podieľame sa na jeho návrhu, prevádzkovom modeli a zabezpečovaní kvality napríklad core systémov, webových a mobilných aplikácií, cloudových riešení. Spolupráca s ostatnými kolegami je kľúčová, keď si potrebujeme vyjasniť zadanie, môžeme sa kedykoľvek obrátiť na analytikov, customer journey expertov, UX designerov. Máme veľkú autonómiu v tom, čo robíme, ale s tým sa spája aj zodpovednosť.
Záleží nám na čitateľnosti, jednoduchosti a dlhodobej udržateľnosti kódu. Sme zvyknutí automatickými testami pokrývať vyvíjané funkčnosti a vytvárať výkonný a bezpečný kód bez chýb a zraniteľností.

Bude nám to spoločne fungovať, ak:

  • Vás zaujíma, prečo a čo vyvíjate za produkty a chcete rozumieť potrebám ich užívateľov
  • Zaujímate sa o nové technológie a trendy v softvérovom inžinierstve
  • Ste pripravený/á učiť sa od seniornejších kolegov a pomáhať rozvíjať juniornejších
  • Chcete byť súčasťou komunity odborníkov, ktorá si zdieľa informácie a novinky

Požiadavky zamestnania

S akými technológiami sa u nás ako PL/SQL vývojár/ka môžete stretnúť:

  • Využívame SQL databázu Oracle 19, celý náš core systém je napísaný v PL/SQL
  • Smerom k ostatným aplikáciám máme vystavený rad API a komunikujeme cez JMS, Kafku a súborové prenosy
  • Zdrojové kódy ukladáme do GitHubu so všetkým, čo k tomu patrí (GitHub Actions, Pull requesty)
  • Vykonávame automatické buildy a deploy kódu pomocou Jenkins
  • Pri vývoji u nás stretnete aj Docker
  • Dokumentáciu a analýzy ukladáme na Confluence a designy si kreslíme v Enterprise architektovi

Výhody

Čo by sa Vám u nás mohlo tiež páčiť:

  • Pravidelné Tech Talks, na ktorých preberáme aktuálne témy
  • Možnosť využiť 42 dní voľna (25 dní dovolenky, 5 dní zdravotného voľna, 1 deň voľna navyše každý mesiac pre skvelý work-life balance)
  • 4.89€ za odpracovaný deň v stravenkách - plne hradené zamestnávateľom
  • príspevok 391.08€ do Cafeterie (možnosť Multišport karty)
  • príspevok na dôchodkové poistenie – až 1173.25€/rok
Monika Krizova