Ponúkame zaujímavú príležitosť pre hostesky a „hostesákov“ v Bratislave

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 8,00

Ak máš príjemné vystupovanie, skúsenosti s obsluhovaním a usmievaním sa na hostí, nechceš pracovať každý deň, ale len na vybraných akciách, tak ťa radi privítame v našom tíme.

Náplň práce

Náplň práce:
Príprava, debaras,  nalievanie nealkoholických nápojov, príprava coffee breakov, balenie , roznášanie nápojov , manipulácia s jedlom
- Privítanie hostí a návštevníkov s úsmevom a priateľským prístupom
- Poskytovanie informácií o udalostiach a aktivitách
- Zabezpečenie plynulého priebehu podujatí a starostlivosť o potreby klientov
- Udržiavanie profesionálneho vystupovania a pohostinného prostredia

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosti v oblasti hostesingu alebo príbuznom prostredí
    - Potrebný preukaz na prácu s potravinami
    - Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
    - Príjemný a profesionálny vystupovanie
    - Schopnosť riešiť problémy a flexibilita v pracovnom prostredí

Výhody

  • Možnosť pracovať na rôznorodých a prestížnych podujatiach
    - Konkurencieschopná odmena a priestor pre osobný a profesijný rozvoj
    - Príjemné pracovné prostredie a príležitosť pracovať s tímom profesionálov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná je inovatívna a dynamická eventová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na organizovanie a plánovanie širokej škály udalostí a podujatí. Svojou záľubou v detailoch a úprimným záujmom o pohostinnosť sa posúva za hranice obvyklých podujatí a prináša do života svojich klientov nezabudnuteľné zážitky.

Ing. Katarina Klučarova