Práca s bezplatným ubytovaním - Vodič VZV/Retrák - Bratislava

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď
Mzda 833 + Bohatý Systém Odmien + Príplatky Za Zmennosť, + 13-Ty A 14-Ty Plat, + Mimoriadne Prémie Od Maj

Pracovník na VZV (retrák), 3-zmenná prevádzka (8 hodinové pracovné zmeny), práca s bezplatným ubytovaním a dopravou do závodu.

Náplň práce

  • práca na VZV (retrák)

Požiadavky zamestnania

VZV preukaz + skúsenosť s prácou na retraku, dobrý zdravotný stav (3-zmenná prevádzka), manuálna zručnosť,

Výhody

  • Bezplatné ubytovanie,
  • Bezplatná doprava zabezpečená z ubytovne, V prípade vlastnej dopravy je k dispozícii príspevok,
  • Stravné lístky v hodnote 4,20EUR za každú odpracovanú zmenu + Jedáleň so zľavnenou stravou (len 1,50 EUR za obed),
  • Možnosť zálohy na preklenutie obdobia do prvej výplaty, Dobré platové ohodnotenie. Základ 833 EUR/mesiac + odmeny:
  • Odmena za aktívnu prácu na VZV 50 EUR,
  • Odmena dochádzková 33 EUR,
  • Odmena za bezchybovosť 34 EUR,
  • Odmena skupinová 25 EUR,
  • Odmena 5 EUR za každú zvládnutú pracovnú pozíciu,
  • Odmena + ďalších 100 EUR pri zvládnutí 5 pracovných pozícií,
  • Odmena 20EUR ak zamestnanec zostane dlhšie v práci počas 3 zmien (nadčas 3,75 hodiny po zmene),
  • Odmena 60EUR ak zamestnanec zostane dlhšie v práci počas 6 zmien (nadčas 3,75 hodiny po zmene),
  • Odmena 120EUR ak zamestnanec zostane dlhšie v práci počas 9 zmien (nadčas 3,75 hodiny po zmene),
  • Zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch,
  • Nárok na 13-ty a 14-ty plat po 6 mesiacoch práce,
  • Možnosť prestúpenia do kmeňového stavu po 6 mesiacoch práce
Drozda Lukáš