Práca v automobilovom priemysle. Práca pre mužov v Devínskej Novej Vsi s týždenným vyplácaním

Lokalita Devínska Nová Ves
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 6€/ hod brutto + príplatky

- Hľadáme motivovaného a zručného jednotlivca na pozíciu operátora výroby.

Náplň práce

  • Nadvíhanie tlmiacich piên podľa stanovených špecifikácií.
  • Precízne vyrezávanie otvorov v materiáloch podľa požiadaviek.
  • Kontrola kvality hotových výrobkov.
  • Dodržiavanie bezpečnostných noriem a postupov.

Pracovný čas:

  • aktuálne podpora na nočných 12h zmenách, potenciálne neskôr možno aj ranné zmeny

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosti s prácou výhodou, ale nie sú nevyhnutné.
  • Schopnosť pracovať s ručným náradím a strojmi - manuálna zručnosť.
  • Schopnosť efektívne komunikovať v tíme.

Výhody

  • zaškolenie do pracovných procesov
    - bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom
    - týždenné vyplácanie

    Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme :)

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná, je predným dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Bc. Barbara Dupejová