Pracovník chladeného skladu (Picker) - expedient

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1 140 EUR/mesiac + mesačné prémie do výšky 15% + príplatky + špeciálny príplatok za chlad, nástup

Hľadáme pracovníka chladeného skladu - expedienta

Náplň práce

Tvoje úlohy na pozícii pickera budú:
- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- ostatná manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie pozastaveného tovaru, odvoz reklamovaného tovaru, označovanie výrobkov
- hygienicko- sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- doplnkové skladové práce (prebaľovanie, etiketovanie)
- práca s paletovým vozíkom a skenerom
- plnenie ďalších pokynov nadriadeného
- práca na 12 a 8 - hod. zmeny

Požiadavky zamestnania

  • učňovské/stredoškolské vzdelanie
    - ochota pracovať na zmeny (striedanie 8 a 12 - hodinových zmien)
    - zodpovednosť a spoľahlivosť
    - pracovná disciplína
    - skúsenosti s prácou v sklade alebo FMCG výhodou
    - ochota pracovať v chladnom prostredí (5°C)
    - zabezpečené náležité pracovné oblečenie (pranie oblečenia zabezpečené firmou)

  • stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
    - mesačné prémie do 29%
    - príplatok za chladné prostredie nad rámec Zákonníka práce
    - nástupný bonus 500€
    - 13. a 14. mzda podľa platnej Kolektívnej zmluvy
    - pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ
    - ubytovanie
    - stravné lístky nad rámec zákona
    - príspevok na nákup v podnikovej predajni
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier
    - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
    - Multisport karta
    - bezplatné konzultácie psychologickej poradne
    - pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
    - príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
    - odmena za darcovstvo krvi
    - kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy

O klientovi

Výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská