Pracovník do skladu známeho supermarketu s preukazom NZV (nízkozdvižný vozík)

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 6,30€/brutto (dohoda o vykonaní práce), 8,50€ (živnosť)

Ak máš záujem o prácu a disponuješ preukazom na NZV (nízkozdvižný vozík), máme prácu práve pre teba! Hľadáme pracovníkov do skladu známeho supermarketu.

Náplň práce

Náplň práce:

  • Prijímanie, kontrola a evidencia dodávok tovaru
  • Organizácia a údržba skladu, uskladňovanie tovaru do regálov
  • Príprava objednávok a ich expedícia
  • Pravidelné inventarizácie a sledovanie stavu skladových zásob
  • Vedenie dokumentácie a správ o pohybe tovaru
  • Dodržiavanie bezpečnostných noriem a pracovných postupov

Pracovná doba:

  • Pracuje sa striedavo na dve zmeny (6h-14h/13h-21h)+ jedna sobota v mesiaci

Miesto výkonu práce: Zlaté piesky

Požiadavky zamestnania

  • Preukaz na NZV
  • Schopnosť pracovať v tíme a samostatne
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť vo vykonávaní úloh

  • Zaujímavé a stabilné zamestnanie v obľúbenom supermarketovom reťazci
  • Možnosti profesionálneho rastu a rozvoja
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Spoločnosť, pre korú je pracovná pozícia obsadzovaná bola založená  ako jedna z prvých spoločností zaoberajúcich sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti potravín. Svoje produktové portfólio postupne rozširuje a v súčasnosti ponúka okolo 7000 tovarových položiek potravinárskeho ako aj nepotravinárskeho charakteru (kancelársky papier, batérie, obaly na potraviny, tabakové výrobky - cigarety, cigary).

Bc. Barbara Dupejová