Pracovník Logistiky na VZV - Bratislava DNV - ubytovanie je zabezpečené

Lokalita Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky
Nástup IHNEĎ
Mzda 920,00 € + Príplatky A Bonusy (Zahrnuté V Zmluve)

Ponúkame záujemcom o zamestnanie prácu vodiča VZV vozíka a ťahača CXT

Náplň práce

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami na vysokozdvižnom vozíku.

  • miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Vašou úlohou bude :

  • obsluhovať VZV a ťahača CXT
  • zásobovať a prepraviť materiál na montážnu linku
  • odviezť materiál na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
  • nakladanie a vykladanie tovaru - paliet
  • ukladanie tovaru do stohov, podľa stanovených postupov
  • pracuje sa v 3 zmennej prevádzke
  • skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou

  • stačí nás prezvoniť

Požiadavky zamestnania

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • preukaz VZV - obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota manuálne pracovať
  • dôslednosť
  • zaškolíme Vás v tréningovom centre

  • ČISTÁ MZDA od 850 € - závisí od zmennosti + MOŽNOSŤ NADČASOV (príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
  • možnosť nadčasov
  • sprostredkovávame a zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave - HRADENÉ UBYTOVANIE
  • stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,83 Eur
  • 3 zmenná prevádzka
  • práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
  • dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
  • možnosť prechodu do kmeňového stavu
  • poskytujeme pracovný odev
  • poskytujeme zálohy
  • od vášho príchodu do BA sa o vás postará náš koordinátor

DHL Exel Slovakia s.r.o., spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Sodomka Martin