Pracovník v drevárskej výrobe

Lokalita Skalica
Nástup ihneď
Typ na dohodu
Mzda 4,50 €/brutto

Ponúkame jednoduchú brigádu v drevárskej výrobe!

Náplň práce

Do rodinnej firmy hľadáme šikovných pracovníkov na manipuláciu s drevom. Práca je vhodná aj pre študentov!Vašou náplňou práce bude:

  • balenie hotových výrobkov z dreva- príprava a rezanie palivového dreva- napĺňanie mechov štiepkami.- nakladanie a vykladanie dreva Pracovný čas: 8h/ ranná zmena                     - možnosť práce aj v sobotu

Požiadavky zamestnania

  • potrebný vek 18 a viac rokov- manuálna zdatnosť- zodpovednosť a spoľahlivosť

  • jednozmenná prevádzka- týždenné vyplácanie- doprava zabezpečená

O klientovi

Spoločnosť sa zaoberá spracovaním dreva.

Patrik Žuffa