Pracovník vo výrobe

Lokalita Senec
Nástup ihneď
Typ TPP
Mzda 1100 € - 1300 € / Brutto (822€+Variabilná Mesačná Čiastka 210€, Nočné Príplatky, Ročná A Kvartálna P

Hľadáme výrobného operátora so zaujímavým platovým ohodnotením.

Náplň práce

Do stabilnej spoločnosti hľadáme šikovných ľudí s chuťou pracovať!Vašou náplňou práce bude:- výroba automobilových komponentov- plnenie predpísanej normy a kvality pre jednotlivé výrobky- kontrola kvality vyrobených výrobkov- jednoduchá denná údržba stroja (čistenie)

Požiadavky zamestnania

  • pracovitosť- zodpovednosť a spoľahlivosť - zručnosť- ochota pracovať na 3 zmeny

  • práca priamo do kmeňa spoločnosti- bohatý sociálny program- práca v automobilovom priemysle- príplatok za prácu v noci vo výške 25% z priemernej hodinovej mzdy- príplatok za prácu v sobotu 50% z priemernej hodinovej mzdy- príplatok za prácu v nedeľu 75% z priemernej hodinovej mzdy- príplatok za prácu vo sviatok 200% z priemernej hodinovej mzdy- vianočná a kvartálna prémia do výšky 550,-€- stravné lístky v hodnote 5,10,-€

Spoločnosť prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Navrhnuté riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie.

Mgr. Natália Paulenová