Právnik - senior

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2100 € brutto, konečná výška závisí od skúseností kandidáta

Hľadáme seniórneho právnika, ktorý bude poskytovať právnu podporu pre oblasť ochrany osobných údajov, kybernetickej bezpečnosti, AML a prevenciu podvodov, trestného práva.Pracovná pozícia je vhodná pre právnika, ktorý sa už uvedeným oblastiam venoval a svoje skúsenosti bude vedieť preukázať vo výberovom konaní.

Náplň práce

  •  sledovanie legislatívy a plnenie úloh s tým spojených (vrátane identifikácie a implementovania jej dopadov);
  •  sledovanie judikatúry (vrátane identifikácie a implementovania jej dopadov);
  •  poskytovanie právnej služby internému klientovi;
  • príprava stanovísk a analýz pre interných klientov;
  •  príprava alebo pripomienkovanie interných predpisov a pracovných postupov;
  •  zúčastňovanie sa na interných projektoch;
  •  zastupovanie banky v rokovaniach rokovaniach s tretími stranami
  •  zastupovanie banky v trestných konaniach, vrátane podávania trestných oznámení

Požiadavky zamestnania

  • Preferovaná prax v definovanej oblasti min. 3 roky, prax v bankovníctve vítaná
  • Anglický jazyk slovom aj písmom, úroveň minimálne B2
  • Záujem o digitálny svet, inovácie a nové technológie
  • Proklientská orientácia
  • Tímovosť
  • Samostatnosť, schopnosť rozhodnúť sa
  • Zvládanie stresových situácií
  • Analytické a logické myslenie

Výhody

  • Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Možnost rotácií v rámci skupiny
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Motivačné nadštandartné ohodnotenie
  • Možnosť stať sa akcionárom banky
  • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • Príspevok na DDS
  • Extra dovolenka
  • Flexibilný pracovný čas
  • Home office/Home working

O klientovi

Prémiová banka.

Matej Kováč
Matej Kováč