Pridaj sa k nám! Ponúkame dlhodobú a jednoduchú brigádu v sklade. Práca je na jednu zmenu

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Nástup Dohodou/ihneď
Typ Dohoda (brigáda)
Mzda 5,60€/hod. brutto na dohodu

Hľadáte si stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte záujem pracovať v skladoch úspešnej spoločnosti?
Nechcete už pracovať v noci?

Máme pre Vás skvelú ponuku práce! Prax nepotrebujete, všetko Vás naučíme.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
- balenie výrobkov
- lepenie etikiet na tovar
- manipulácia s tovarom.

- práca v jednozmennej prevádzke! Pracovná doba PO-PIA 6:00 -14:00 hod.

Požiadavky zamestnania

  • spoľahlivosť, precíznosť a samostatnosť
    - vysoká miera zodpovednosti
    - ochota učiť sa novým veciam
    - výborné organizačné schopnosti

  • stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
    - zaškolenie do pracovných procesov
    - príjemné pracovné prostredie
    - bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom

    Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú logistickú spoločnosť, ktorá ponúka komplexné logistické služby, riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestnú, námornú a leteckú nákladnú dopravu.

Patrik Žuffa