Product owner/ Lead DevOps Platforms Squad

Lokalita Praha/ hybrid
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 130000 CZK podľa seniority

  • liniove riadenie timu zameraneho na rozvoj IT technologii a automatizacie (tim je zlozeny z internistov aj externistov – 13 FTE, role DevOps engineerov a BE/FE vyvojarov)

Náplň práce

  • tim rozvija a spravuje DevOps platformu (set komercnych + inhouse nastrojov) a prislusne vyvojove standardy
  • tim je sucastou oddelenia, kde su timy dalej zamerane na Kubernetes technologie a Developer Experience
  • projektove riadenie IT strategickych aktivit, ktore zavadzaju nove technologie, ale aj zefektivnuju prevadzku sucasnych rieseni a vnutrofiremnych procesov
  • participacia na vyberovych konaniach, negociaciach s dodavatelmi
  • ucast a vystupovanie na IT konferenciach
  • ucast na transformacnom projekte, ktoreho cielom je navrh a implementacia DevOps platforiem a hybridneho Cloudu v banke

Technologie:

Cloud – Azure

DevOps – GitHub, Actions, Artifactory, SonarQube, ArgoCD, Ansible, Terraform

K8S – OpenShift, AKS

Požiadavky zamestnania

  • anglictina B-2/C-1
  • komunikacne a organizacne zrucnosti
  • odvaha prijimat vyzvy
  • prehlad v oblasti DevOps
  • proaktivita a drive so zameranim na vysledok
  • skusenost s riadenim projektov/timov
  • snaha a osobne nastavenie veci zlepsovat a posuvat vpred
  • vlastny nazor a vizia
  • onsite v Prahe, 3dni office, 2dni homeoffice

O klientovi

jedna z najväčších bánk v ČR

Matej Kováč
Matej Kováč