Produktový manažér

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 1800eur + kvartálny, ročný bonus

Pre stavebnú spoločnosť hľadáme Produktového manažéra.

Náplň práce

  • Príprava, realizácia a vyhodnocovanie prieskum trhu - trendy trhu, inovácie, konkurencia, legislatíva
    - Spolupráca s Brand managerom značky
    - Organizovanie a zabezpečovanie výskum a vývoj výrobkov
    - Vyhľadávanie, predstavenie a zavádzanie výrobkov z oblasti trading goods
    - Príprava a zabezpečovanie interných a externých testovacích vzoriek
    - Priprava návrhu na vyradenie výrobkov z predaja
    - Organizácia a kontrola prípravy technickej dokumentácie a dokumentácie vyplývajúcej z platnej
     legislatívy a noriem / vyhlásenie o parametroch, technický list atď/
    - Spoluvytváranie štandardov kvality výrobkov a zabezpečovanie ich
       dodržiavania
    - Zabezpečovanie vzdelávania a kontrola potrebných vedomostí o výrobkoch u pracovníkov na oddelení a     pracovníkov iných oddelení
    - Zabezpečovanie internej komunikácie v rámci zvereného oddelenia a s
      ostatnými oddeleniami spoločnosti
    - Vytváranie mesačných reportov, prezentácia výsledkov nadriadenému,
       účasť na poradách oddelenia
    - Povinnosť pravidelného a včasného odovzdávania informácií
      nadriadenému
    - Poskytovanie školení a prezentácie
    - Plánovanie a organizovanie služobných ciest, cestovanie aj do
       zahraničia

Požiadavky zamestnania

  • VŠ- stavebné, strojnícke
    - AJ- B2
    - Microsoft Excel, Word, Powerpoint- pokročilý
    - VP- B
    - 2r. prax

Hybridná práca: home office /office – HO 2x za týždeň po absolvovaný adaptačného procesu
- Flexibilný pracovný čas
- Finančný príspevok v rámci zákona
- Kariérna sebarealizácia na zaujímavých projektoch vrátane
medzinárodných spoluprác skupiny spoločnosti
- Aktívna podpora osobnostného a vzdelanostného rozvoja zo strany zamestnávateľa
- Cafeteria systém benefitov
- Káva, voda, čaj k dispozícií na pracovisku
- Možnosť parkovacieho miesta (25€/mesiac), priestor na úschovu bicyklov
- Zamestnanecké zľavy pri nákupe produktov spoločnosti
- Služobný notebook a mobil

O klientovi

Stavebná spoločnosť

Veronika Krigovská