Project Manager

Lokalita Bratislava
Nástup ASAP/dohodou
Typ TPP
Mzda Od 2500 Btt

Máte skúsenosť s migráciou a vedením medzinárodných projektov? Potom je táto pracovná pozícia práve pre Vás!

Náplň práce

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.

Čo Vám táto pozícia prinesie?

  • Jednoznačne zlepšíte svoje líderské a koordinačné schopnosti. Od Vás bude závisieť organizácia,koordinácia , výkony celého tímu a výsledok projektu
  • Keďže budete v neustálom kontakte so zahraničnými európskymi krajinami zlepšíte si svoje jazykové a komunikačné zručnosti
  • Stanete sa členom úspešnej medzinárodnej spoločnosti, vďaka čomu zlepšíte svoje postavenie na trhu práce. Čo budete ako Projektový manažér robiť?
  • budete zodpovedať za koordináciu migrácie procesov z vybranej krajiny na Slovensko. V rámci toho bude Vašou náplňou práce najmä: - získanie a zaznamenanie očakávaní od zákazníka - zadefinovanie cieľov a základných parametrov projektu - príprava CMA (communication management approach) - návrh a úprava projektovej štruktúry - identifikovanie rizík pri migrácii procesov a snaha o ich elimináciu - monitorovanie pokynov a postupov - hodnotenie a prezentovanie priebežných výsledkov plánu

Požiadavky zamestnania

Čo sa od Vás očakáva?

  • cca 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii
  • certifikát z projektového manažmentu
  • skúsenosť s migráciou procesov
  • skúsenosť s vedením s riadením projektu
  • ochota cestovať

Znalosti: Project Management - expert PRINCE2 - expert PMP - expert PMI ACP - expert Microsoft Excel - expert Microsoft PowerPoint - expert Cudzie jazyky: Aj - C1 Osobnostné predpoklady: štruktúrovaný spôsob práce, vyjednávacie schopnosti, strategické a analytické myslenie, komunikatívne zručnosti

O klientovi

Medzinárodná úspešná spoločnosť

Svojim zamestnancom ponúka:

  • pôsobenie v medzinárodnom prostredí so silným zreteľom na work-life balance
  • možnosť kariérneho rastu
  • školenia a tréningy, zamerané aj na zdokonalenie jazykových zručností
  • čas pre seba vo forme dovolenky navyše Zaslaním životopisu a iných dokumentov potrebných na splnenie účelu - sprostredkovanie zamestnania, udeľuje uchádzač o zamestnanie spoločnosti AuJob s.r.o., ako prevádzkovateľovi IS Evidencia uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení“, ktoré sú tiež dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.
Mgr. Leona Gálová