Project Manager Junior /Senior- AJ

Lokalita Bratislava
Nástup by agreement
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda Od 1600 € Brutto. Konkrétna Výška Mesačnej Mzdy Závisí Od Znalostí A Skúseností Kandidáta.

Ponúkame ti prácu na pozii Project manager junior/senior s anglickým jazykom. Tvojou hlavnou náplňou práce bude riadenie a koordinovanie pridelených projektov. Ako pracovník project managementu sa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov.

Náplň práce

    • riadenie a koordinovanie pridelených projektov (plánovanie, realizácia, monitorovanie, controlling)
    • zostavovanie a koordináciu členov projektového tímu (priradenie individuálnych úloh a povinností)
    • riadenie zákazníckej a internej komunikácie, vytváranie reportov a vyhodnotení z riadenia projektu (rozsah projektu, rozpočet, termíny, plán, efektivita vynaložených nákladov za pridelené projekty a  spokojnosť zákazníkov)
    • spoluprácu na tvorbe a zlepšovaní projektových procesov
    • možnosť prinášať inovatívne riešenia
    • firemnú kultúru, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí
    • prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast
    • dlhodobú spoluprácu

Požiadavky zamestnania

  • Čo od teba očakávame

    • veľmi dobré znalosti v MS Office
    • veľmi dobré komunikačné schopnosti v anglickom jazyku
    • skúsenosti s projektovým riadením
    • skúsenosti v oblasti vývoja softvéru a orientácia v IT technológiách
    • úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
    • zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť, veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
Matej Kováč
Matej Kováč