Projektant mostných stavieb (Junior / Senior)

Lokalita Košice
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1700 - 2200

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa v rámci portfólia zameriava na projektovanie koľajovej dopravy, pozemných komunikácií, mostov, vodohospodárskych stavieb, dopravného inžinierstva, pozemných stavieb a na ekológiu. Projektuje cesty, rýchlostné cesty, diaľnice a ďalšiu pozemnú infraštruktúru, napr. cyklotrasy. K ponuke komplexnosti služieb klienta patria ekonomika, inžinierska činnosť a rozpočty.

Náplň práce

Príprava a spracovanie projektovej dokumentácie mostných stavieb vo všetkých stupňoch

Vypracovanie statických výpočtov inžinierskych stavieb

Komunikácia a získavanie súhlasov pre stavebné povolenia

Tvorba podkladov pre pridružené profesie

Účasť na rokovaniach s investormi a dotknutými orgánmi

Požiadavky zamestnania

Vzdelanie v príslušnom odbore
Prax výhodou

Výhody

Účasť na odborných seminároch a sympóziách

Firemné akcie (športové hry, mostárske dni, vianočný večierok...)

Jazykový kurz (angličtina)

Multisport karta

Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier

Podpora pri autorizácii SKSI

Rýchly kariérny rozvoj, práca na veľkých a náročných technických projektoch

Dôraz na dobrú atmosféru v kolektíve

David Bača
David Bača