Projektový manažér v personálnej agentúre

Lokalita Hlohovec
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 2000 Eur (fix+ variabilná zložka)

Personálna agentúra hľadá projektového manažéra/manažérku.

Náplň práce

  • Špecifikácia potrieb s klientami, definovanie profilu prideleného pracovníka
    - Dohodnutie podmienok pridelenia pracovníka s klientom
    - Aktívne vyhľadávanie vhodných profilov
    - Aktívne ponúkanie voľných pracovných kapacít klientom a potenciálnym klientom
    - Overovanie referencií – klienta aj uchádzača
    - Správa databázy uchádzačov
    - Zabezpečenie logistiky, ubytovania a podpora pridelených pracovníkov
    - Komunikácia s oddelením administratívy, ktoré vypracúva všetku zmluvnú a právnu agendu k prideleniu pracovníkov
    - Komunikácia s finančným oddelením, ktoré spravuje podklady na fakturáciu a mzdy

Požiadavky zamestnania

  • 3 r. skúsenosť v personálnej agentúre
    - Francúzky jazyk/ Anglický jazyk- B2- komunikácia s klientami a vedením holdingu
    - Microsoft Excel, Powerpoint- pokročilý
    - VP-B
    - schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
    - kreativita, schopnosť odprezentovať, obhájiť a realizovať svoje nápady

Výhody

  • Príspevok na stravovanie
    - Služobný notebook, mobil
    - Služobné auto/príspevok na PHM
    - Homeoffice kombinovaný s prácou v Office

O klientovi

Personálna agentúra

Veronika Krigovská