Hľadáme HR manažéra s vášňou pre ľudí a excelentnými komunikačnými zručnosťami

Lokalita Trnava
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda 1000 Eur fix+ do 1000 Eur vario

Personálna agentúra hľadá HR manažéra.

Náplň práce

  • Aktívne vyhľadávanie záujemcov o zamestnanie
    - Aktívne ponúkanie voľných pracovných kapacít klientom a potenciálnym klientov
    - Zisťovanie referencií – klienta aj uchádzačov
    - Vedenie a spravovanie databázy uchádzačov
    - Riešenie a zabezpečovanie logistiky, ubytovania a podpora pridelených pracovníkov
    - Komunikovanie s administratívnym a finančným oddelením
    - Monitorovanie a aktualizácia zamestnaneckých zmlúv a dokumentácie
    - Plánovanie a organizovanie tréningov a školení zamestnancov
    - Poskytovanie poradenstva a podpory manažmentu v oblasti ľudských zdrojov
    - Riešenie konfliktov a podpora riešenia pracovnoprávnych sporov

Požiadavky zamestnania

  • Skúsenosť z personálnej agentúry 3r.
    - Francúzky jazyk/ Anglický jazyk- B2- komunikácia s klientmi a vedením holdingu
    - Microsoft Excel, Powerpoint- pokročilý
    - VP-B
    - Samostatnosť a zodpovednosť

Výhody

  • Príspevok na stravovanie
    - Služobný notebook, mobil
    - V prípade potreby použiť súkromné auto na služobné účely príspevok na PHM
    - Homeoffice kombinovaný s prácou v Office

O klientovi

Personálna agentúra

Veronika Krigovská