PROMO TV A ELEKTRO SPOTŘEBIČŮ SLOVENSKO

Lokalita SR
Nástup 1.7-31.12. 2022
Typ DPP / ŽL
Mzda 6-7,5 €/hod

PROMO TV A ELEKTRO SPOTŘEBIČŮ SLOVENSKO Hledáme šikovné a komunikativní promotéry na prezentaci a prodej bílé techniky a televizorů. Promo bude probíhat pravidelně na vybraných prodejnách po celé Slovenské republice. Máte skvělou možnost stát se ambasadorem prestižní značky s možností dlouhodobé spolupráce a pravidelného přivýdělku. Tak neváhejte a připojte se do týmu!

Odměna: 6 - 7,5 € / hod dle prodejů + extra bonusy za vybrané prodané modely

Pracovní doba dle typu prodejny:

  • pátek 16:00 – 19:00, sobota 14:00 – 17:00, neděle 16:00 – 19:00
  • pátek 15:30 – 19:30, sobota 11:00 – 15:00, neděle 16:00 – 19:00

Prodejny: Bratislava, Dunajská Streda, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prievidza, Spišská Nová Ves, Trnava, Zvolen, Žilina

Náplň práce: prezentace a prodej bílé techniky a televizorů

Požadavky:

  • spolehlivost, komunikativnost
  • základní orientace v elektronice
  • ochota učit se novým věcem
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • zkušenosti s promem výhodou

V případě zájmu se neváhejte hlásit! Váš tým, Promoteri.eu

Marcel Lázók | Promoteri.eu
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná