Python Developer/ Digital Development Studio

Lokalita Full Remote/Hybrid
Nástup ASAP
Typ Full time,Self employment
Mzda EUR 2000 (junior) - EUR 3500 (medior) Gross/ Monthly - Freelance/ICO

Si Python Developer a rád by si pracoval na projektoch v oblasti vývoja vývoja webových aplikácií a cloudových riešení pre medzinárodných klientov?

Pridaj sa k Digital Development Studio teamu, ktorý aktívne zastrešuje viaceré klientské platformy ako IoT platform, Presentation portal, Healthcare solutions.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý vyvíja softvér pre klientov a ponúka komplexné technologické riešenie s názvom “Tím ako Služba (TaS)” .

Ako technologický partner prináša inovácie v oblasti "Custom made software" a ponúka aj iné služby ako "Rapid prototyping, IT Consultancy, Refactoring".

Zaujala Ťa táto pracovná príležitosť?

Náplň práce

  • Podieľať sa na vývoji pokročilej IoT platformy
  • Vývoj a údržba projektov postavených na platforme Django
  • Spolupráca v tíme, účasť na revíziách kódu a práca s Git a GitFlow
  • Poskytovanie podpory pre zákazníka

Požiadavky zamestnania

  • 2+ roky skúseností s Python
  • Django/Flask
  • Git, GitFlow
  • Anglický jazyk- B2.

Výhody

  • Flexibilná pracovná doba
  • Šanca na kariérny rast na externých školeniach
  • Extra dni dovolenky.

Tešíme sa na teba, že nám dáš o sebe vedieť zaslaním tvojho CV.

Veronika Mačuhová