Referent/ka skladového hospodárstva

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Nástup ASPA
Typ TPP
Mzda Od 1 100 EUR/mesiac + dochádzková prémia 100 Eur, náborový príspevok 1000 Eur, príplatky v zmysle Zá

Náplň práce

Naskladňovanie a kontrola došlého tovaru. Správa expedície a vnútornej logistiky (príjem, výdaj, prevod z primárnych skladov do príručných skladov). Spracovanie príjemiek a výdajok. Všeobecný skladový servis. Kontrola stavu a kvality za pomoci skladníka. Sumarizácia skladu a inventúra. Účtovné spracovanie prípadných reklamácií materiálu. Pomocné práce na oddelení logistiky (príprava rozmerov obalových materiálov, tlač etikiet).

Požiadavky zamestnania

stredoškolské s maturitou Jazykové znalosti Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Microsoft Excel - Mierne pokročilý Microsoft Word - Mierne pokročilý Microsoft Outlook - Pokročilý Prax na pozícii/v oblasti: skladové hospodárstvo Počet rokov praxe:2 Osobnostné predpoklady a zručnosti Zodpovednosť. Komunikatívnosť. Precíznosť. Samostatnosť. Tímový hráč. Dobré organizačné schopnosti. Flexibilita

Práca v medzinárodnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer. Možnosť kariérneho postupu. Práca len na dve zmeny.

Stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 20 rokov.

Meszarošová Katarina