Relationship manager pre firemné centrum v Ružomberku

Lokalita Ružomberok
Nástup Dohodou.
Typ Plný úväzok
Mzda od 1800 EUR/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta

Baví vás obchod a budovanie kvalitného a dlhodobého vzťahu s podnikateľmi, firmami? Ste človek, ktorý už má prvé skúsenosti v obchodovaní a práci s firemným klientom, napríklad na pozícií Firemný bankár v pobočkovej sieti? Táto oblasť vás baví a máte za sebou prvé úspechy? Nebojíte sa komunikácie s klientmi a rád hľadáte nové obchodné príležitosti? V jednej z najúspešnejších bánk na Slovensku ponúkame príležitosť starať sa o portfólio firemných klientov a zväčšovať ho.  Spoločne s klientmi  budete hľadať možnosti rozvoja firiem a poskytovať vysoko kvalitný servis.

Náplň práce

  •  Ideálna príležitosť pre kandidátov, ktorí chcú nadviazať na svoju obchodnícku kariéru v oblasti firemného bankovníctva a posunúť ju o krok ďalej
  • Budovanie kvalitného a dlhodobého vzťahu s podnikateľmi, firmami
  • Komunikácia s klientmi, hľadanie nových obchodných príležitostí
  • Starostlivosť o portfólio firemných klientov a jeho zväčšovanie
  • Hľadanie možností rozvoja firiem spoločne s klientom a poskytovanie vysoko kvalitného servisu.

Požiadavky zamestnania

  • Predpokladom úspechu na tejto pozícii sú dobré obchodnícke a komunikačné zručnosti
  • Ideálny kandidát pre nás má za sebou prvé skúsenosť s obchodom/starostlivosťou o firemných klientov vo finančnej oblasti
  • Veľkou výhodou je ovládanie dvoch jazykov - nemčina/angličtina

Výhody

  • Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • Práca so skúsenými lídrami
  • Zvýhodnenia na produktoch banky
  • Motivačné ohodnotenie
  • Dni Zdravia
  • Bezplatná psychologická podpora 24/7
  • Príspevok na DDS

O klientovi

Prémiová banka.

Matej Kováč
Matej Kováč