Samostatný účtovník / účtovníčka

Lokalita Bratislava
Typ TPP
Mzda 1.100 € (Minimum, Platový Rozs...

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle, hľadáme samostatného účtovníka / účtovníčku ktorá by zodpovedala za komplexné účtovanie jedned z dcérskych spoločností.

Náplň práce

  • Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
  • Účtovanie bankových transakcií a pokladne
  • Tvorba a účtovanie interných dokladov
  • Spracovanie a zodpovednosť za mesačné a ročné účtovné závierky
  • Kontrola náležitosti daňových dokladov
  • Pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy

Požiadavky zamestnania

  • Vzdelanie ekonomického zamerania (preferenčne účtovníctvo – Obchodná akadémia alebo VŠ)
  • Predchádzajúca skúsenosť s podvojným účtovníctvom podľa slovenských účtovných štandardov min. 2 roky
  • Dobrá znalosť slovenskej účtovnej a daňovej legislatívy
  • Samostatnosť a iniciatívnosť
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Znalosť práce v systéme Navision – výhodou
  • Znalosť anglického jazyka – výhodou, nie podmienkou

Výhody

  • Stabilné zázemie nadnárodnej spoločnosti
  • Ročný výkonnostný bonus
  • Dobrý sociálny program
  • Flexibilný pracovný čas
  • a ďalšie...

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle.

Kristína Machalová