Senior analytik produktového oceňovania

Lokalita Bratislavský kraj
Nástup Asap/ Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 2.250€ brutto. Konečná úroveň platového ohodnotenia zohľadňujúca skúsenosti uchádzača.

Hľadáme skúseného Senior Analytika Produktového Oceňovania, ktorý sa pripojí do tímu. Táto pozícia vyžaduje silné finančné a databázové analytické schopnosti, ako aj schopnosť vykonávať marketingové analýzy. Úspešný kandidát bude tiež zodpovedný za obchodnú analýzu a vývoj podnikových riešení. Táto pozícia je ideálna pre kandidáta s predošlými skúsenosťami na obdobnej pozícii.

Náplň práce

  • vytváranie, správu a aktualizáciu databáz pre pricing,
  • prípravu reportov pre rôzne tímy a vedenie spoločnosti,
  • komunikáciu s externými firmami o vývoji aplikácií,
  • účasť na nových projektoch, ako sú nové cenové stratégie a kampane,
  • intenzívnu spoluprácu s nákupcami a obchodným tímom pri nastavovaní cenníkov,
  • riešenie nečakaných požiadaviek od rôznych tímov a oddelení,
  • zlepšovanie súčasných systémov a nástrojov,
  • návrhy na zmeny v cenotvorbe a procesoch pre zvýšenie efektívnosti.

Požiadavky zamestnania

  • vysokoškolské vzdelanie v IT alebo ekonómii (aspoň bakalár),
  • aspoň 3 roky skúseností v oblasti dátovej analýzy alebo príbuzných oblastiach,
  • pokročilou znalosťou SQL a MS Office (hlavne Excel a Power BI),
  • stredne pokročilou angličtinou,
  • dobrými analytickými a strategickými zručnosťami, schopnosťou riešiť problémy, proaktivitou a komunikačnými schopnosťami.

Výhody

  • kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti,
  • cca 2 dni do týždna HO,
  • prémie a bonusy,
  • dni dovolenky naviac,
  • kompletné vstupné zaškolenie,
  • sociálny program, Firemné akcie,
  • možnosť profesijného i osobného rastu,
  • rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov,
  • voľna nad rámec zákona,
  • benefit zľavových nákupov.

O klientovi

Našim klientom je nadnárodná obchodná spoločnosť.

Peter Vyslúžil