HEAD OF STRATEGIC SOURCING / Strategický nákupca pre FASHION

Lokalita Bratislava
Nástup Dohodou
Typ Hlavný pracovný pomer, živnosť
Mzda Od 3.000 Eur Brutto Mesačne (P...

Hlavným poslaním obsadzovanej pozície je príprava a rozvoj produktových kategórií nášho klienta, udržiavanie portfólia dodávateľov v súlade s firemnou stratégiou a riadenie menšieho teamu. Senior Category Manager bude zodpovedať priamo CEO.

Náplň práce

  • Zostavenie a vývoj kolekcie jednotlivých kategórií v súlade s firemnou sezónnou stratégiou
  • Príprava strategického plánu produktov (výstavy, značky, kanály, trhy, partneri, kvalita)
  • Budovanie silného povedomia značky so zameraním sa na zákazníka
  • Zodpovednosť za strategický nákup a dodržiavanie rozpočtu, analýza odchýlok
  • Sledovanie obrátkovosti skladových zásob, validácia zoznamu produktov a dodávateľov
  • Fokus na obchodné výsledky, obrat, sledovanie marže, cenové stratégie, analýzy
  • Rokovania s dodávateľmi a nákladové položky, rámcové zmluvy, vyjednávanie
  • Riadenie a rozvoj všetkých členov tímu, budovanie profesionality a stability v tíme
  • Vývoj vlastných produktových informácií k prideleným kategóriám
  • Spracovanie dát v súlade s firemnými štandardami

Požiadavky zamestnania

• 5-ročná skúsenosť z oblasti strategického nákupu v oblasti Fashion: Oblečenie, Šport, Plavky, Obuv, Kozmetika, Doplnky • Samostatnosť, akčný a pozitívny prístup, teamový hráč, skvelý komunikátor • Leadership / skúsenosť s riadením spokojného teamu • Anglický jazyk na úrovni C1, komunikácia so zahraničnými dodávateľmi • Pokročilá úroveň MS Excel a MS Word

  • Možnosť byť pri zrode nových produktových stratégií a možnosť podieľať sa na nich
  • Zázemie silnej a rešpektovanej značky
  • Ročný plat od 36.000 EUR + (podľa skúseností kandidáta)
  • Inšpiratívny CEO, príjemní kolegovia, príspevok na auto, mobilný telefón a notebook ako samozrejmosť

O klientovi

Naším klientom je úspešná módna značka s tradíciou.

Mária Šuníková