Senior mzdová účtovníčka

Lokalita Bratislavský kraj
Nástup Dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 1 900 - 2 200 EUR/mesiac

PERSONALITY CZ & SK prináša kariérnu príležitosť z oblasti účtovníctva. Pre nášho klienta, úspešnú consultingovú spoločnosť,  obsadzujeme pozíciu Senior Mzdového účtovníka.

Náplň práce

Spracovanie a vedenie mzdovej a personálnej agendy
Pravidelné spracovanie miezd zamestnancov
Príprava pracovno-právnych dokladov v súvislosti s nástupom a výstupom zamestnancov, spracovanie pracovných zmlúv, dohôd, zmien
Komunikácia s príslušnými úradmi (zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa, úrad práce a iné)
Príprava a zasielanie výkazov a potvrdení
Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov pre zamestnancov
Tvorba štatistických výkazov, reportov, spolupráca na príprave HR projektov
Správne zdanenie príjmov a vystavovanie potrebných potvrdení
Zúčtovanie mzdových a sociálnych nákladov do účtovníctva a hlavnej knihy externej spoločnosti

Požiadavky zamestnania

​Predchádzajúca skúsenosť s komplexným vedením mzdovej agendy
Znalosť programu Human
Zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail
Záujem o ďalšie vzdelávanie a odborný rast

O klientovi

Mária Šuníková
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná