Senior PL/SQL Backend Developer

Lokalita Bratislava/ hybrid
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2800€+

Hľadáme skúseného backend developera, ktorý/á má skúsenosť s tvorbou a SQL vývojom relačných databáz.

Chceli by ste pracovať so systémami, ktoré tvoria jadro bankového informačného systému a sú postavené prevažne na Oracle platforme?

Náplň práce

Starostlivosť o systémy, ktoré tvoria jadro bankového informačného systému a sú postavené prevažne na Oracle platforme, spočíva nie len v zabezpečení ich bezchybnej produkčnej prevádzky – bugfixingu, ale zabezpečení aj ich full servisu od dizajnu dátového modelu, vývoja DB procedúr, poskytovania súčasných či nových dát, rozširovania o nové služby, ktorými sa integrujú na ďalšie bankové systémy. A keď treba, tak navrhnú a vyvinú nový systém na zelenej lúke.

Požiadavky zamestnania

  • Na túto pozíciu je vyžadovaná 5 ročná skúsenosť s tvorbou a SQL vývojom relačných databáz – najlepšie s Oracle. A taktiež by to mal byť niekto, kto má chuť a ochotu sa ďalej vzdelávať.
  • Znalosť Javascriptov (Vue, React, Angular, atď.) je výhodou. Primárne je backendový vývoj v PL/SQL, ale jeden zo súčasných projektov sa týka komplet redizajnu existujúceho systému a dávalo zmysel sa doučiť Vue a celý systém si spravovať vo vlastne réžii E2E, vrátane obrazoviek.
  • Znalosť Pythonu je takisto výhodou. Ďalší z aktuálnych projektov je implementácia instantných platieb, kde sa ide vývojom na zelenej lúke v dovtedy nepoužívanom Pythone.

Poďte s nami dokončovať to, čo sme načali a my vás odmeníme:

  • Vašu prácu u nás si vážime. Odmeníme vás 13. platom a ročným bonusom.
  • Extra prácu odmeníme extra odmenou.
  • Na kvalitné jedlo vám prispejeme 6€. Stravné hradíme v plnom rozsahu a to aj v dňoch keď dovolenkujete.
  • Participujte aj na úspechoch banky, cez zamestnanecký program sa stanete akcionárom
  • Chceme spolupracovať s ľuďmi s ktorými radi trávite čas. Odporučte nám nových kolegov a kolegyne a my vás odmeníme sumou až do 1000€.
  • Urobte si radosť, prispejeme vám na ňu 264€ ročne.
  • Na to, aby ste boli na dôchodku finančne fit vám prispejeme do III. piliera.

Pre lepšie vyváženie práce a súkromia alebo, aby ste stihli dokončiť načaté aj doma:

  • Dovolenkujte s nami až o 5 dní navyše.
  • Voľný deň - pre rodiča budúceho prváčika pri jeho/jej prvom školskom dni, pri darovaní krvi, pri nadštandardnej zdravotnej prehliadke.
  • Ťažkosti súkromné aj pracovné môžete riešiť cez psychologickú podporu, na ktorú vám prispejeme.
  • Veríme, že v zdravom tele je zdravý duch, športujte s Multisport kartou.
  • Vzdelávajte sa a dokončujte svoje štúdia, veríme, že vám v tom pomôžu workshopy, ktoré pripravujeme spolu s platformou SEDUO.
  • Oddychovať môžete aj vďaka „Lucky“ time.

O klientovi

Prémiová banka.

Matej Kováč
Matej Kováč