Senior projektový manažér v IT

Lokalita Okres Trnava
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda 2500eur-TPP/4000eur-živnosť

Hľadáte IT projektového manažéra so skúsenosťami.

Náplň práce

-Riadenie realizácie pridelených IT projektov v QTB prostredníctvom kooperácie a koordinácie ľudských zdrojov
-Koordinácia činností jednotlivých členov tímu v rámci pridelených projektov
-Vedenie tímu IT špecialistov
-Zdieľanie a využívanie informácii a skúseností s cieľom trvalého zvyšovania efektivity realizácie projektov
-Komunikácia so zákazníkom na projektovej úrovni
-Komunikácia so zákazníkom-obhajoba výsledkov projektov pred zákazníkom

Požiadavky zamestnania

VŠ vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Microsoft Project - Pokročilý
- Microsoft PowerPoint - Pokročilý
- Microsoft Excel - Pokročilý
- Microsoft Word – Pokročilý

- Znalosti v oblasti IT, analýzy a návrhu informačných systémov, princípov programovania web.aplikácii, prístup k databázam.

- Znalosť waterfall, agile postupov (napr. SCRUM), princípov PRINCE2, PMI, UML, BPMN, Archimate, Enterprise Architect a Archi, DevOps, Jira- výhodou

- Vodičský preukaz B

- 5 rokov prax na podobnej pozícií
- 5 a viacročné skúsenosti s riadením projektov v oblasti IT  vo všetkých projektových fázach
- 5 a viacročné skúsenosti s riadením veľkých projektov v štátnej správe
- Skúsenosť s riadením minimálne jedného veľkého eurofondového projektu v oblasti vývoja SW

Výhody

-Prístup k najnovším technológiám a hodnotným projektom
-Podpora samostatnosti
-Podpora vzdelávania
-Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v moderných, zdravých priestoroch
-Systém zdravých benefitov
-Flexibilná pracovná doba, čiastočný HO
-Občerstvenie na pracovisku
-Firemné akcie

O klientovi

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT.

Veronika Krigovská
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná