Senior Tax Consultant

Lokalita Bratislava
Typ TPP
Mzda 2.000 € (Minimum, Platový Rozs...

Chcete sa venovať daňovému poradenstvu avšak v príjemnom prostredí menšieho kolektívnu? Vnímate ako dôležité dobré vzťahy na pracovisku a možnosť ďalej sa rozvíjať?

Náplň práce

Hľadáme skúseného konzultanta ktorého úlohou bude:

  • zodpovednosť za spracovanie zákaziek so strednou a vyššou náročnosťou a komplexné zastrešenie projektov pre jednotlivých klientov
  • koordinácia prípravy daňových priznaní
  • zodpovednosť za samostatné, kvalitné a včasné pracovanie zverených úloh
  • návrh riešenia komplikovaných dotazov
  • podieľanie sa na daňových auditoch
  • spolupráca na príprave ponúk pre klientov
  • príprava a vedenie interných školení

Požiadavky zamestnania

• min. 3 roky praxe na obdobnej pozícii (skúsenosť z outsourcingu je výhodou, nie podmienkou) • dobrá znalosť DPH, dane z príjmov a dane z nehnuteľností (skúsenosť s inými daňami výhodu) • znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni – B2 (komunikácia so zahraničnými klientmi) • schopnosť uvažovať v súvislostiach • analytické schopnosti • schopnosť tak samostatnej ako i tímovej práce • proklientska orientácia

Výhody

  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • bonusy / prémie
  • práca v stabilnej spoločnosti s nízkou fluktuáciou
  • rodinná atmosféra menšej spoločnosti, priateľský kolektív
  • profesijný rast (oddelenie bude časom rozširované, čo poskytne možnosť posunúť sa na pozíciu Tax Manažéra)
  • pravidelné odborné vzdelávanie
  • moderné kancelárie v centre Bratislavy
  • stravné lístky
  • 3 sick days
  • kurzy angličtiny priamo v kancelárii
  • flexibilná pracovná doba
  • home office (po dohode)
  • firemné akcie niekoľkokrát za rok

Našim klientom je menšia / stredne veľká outsourcingová spoločnosť poskytujúcu služby v oblasti zakladania spoločností, účtovníctva, reportingu, daňového poradenstva, trust managementu a mzdovej agendy.

Kristína Machalová