Servisný technik

Lokalita Šaľa
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 1100 Eur (dvojzložková základná mzda – tarifná mzda 90% + prémie 10%)

Do výrobnej spoločnosti hľadáme šikovného Servisného technika s platnou vyhláškou par. 21.

Náplň práce

  • diagnostika porúch zariadení MaR,
    - funkčné a individuálne skúšky zariadení MaR,
    - kalibrácie zariadení MaR,
    - kontrola elektrického a mechanického zapojenia a nastavenie zariadení MaR,
    - oživenie a preskúšanie zariadení MaR,
    - diagnostika porúch RS,
    - funkčné skúšky RS,
    - diagnostika porúch a funkčné skúšky elektro.

Požiadavky zamestnania

  • SŠ so zameraním na elektrotechniku,
    - platnú min. vyhlášku 508/2009 Z.z. §21 A,B,
    - VP skup. B,
    - MS OFFICE - mierne pokročilý,
    - AJ výhodou,
    - PLC výhodou
    - dôslednosť, samostatnosť, technické myslenie, schopnosť tímovej práce, spoľahlivosť.

  • ročná odmena v prípade splnenia plánovaných výsledkov spoločnosti,
    - odborné vzdelávanie,
    - doplnkové dôchodkové sporenie,
    - stravné lístky,
    - zamestnanecké výhody v rámci Family balíka Telekom,
    - zamestnanecký podielový fond Castor International.

O klientovi

Výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská