Servisný technik pre oblasť TZB (klimatizácie a chladenie)

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok,Samostatne zárobková činnosť
Mzda od 1.800€ brutto mesačne v závislosti od skúseností a reálnych zručností

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti v oblasti vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie hľadáme skúseného a zručného kandidáta na pozíciu Servisný technik pre oblasť TZB (klimatizácie a chladenie).

Náplň práce

  • podľa potreby výjazd na spustenie klimatizačných a ventilačných zariadení, prípadne ich servis
  • diagnostika problémov a riešenia akútnych chýb na zariadeniach priamo u zákazníka
  • posudzovanie závad a porúch v záručnej a mimozáručnej dobe,
  • nastavovanie, oprava, demontáž, sťahovanie a opätovná montáž zariadení
  • uskutočňovanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení u zákazníka
  • účasť na servisných školeniach

Požiadavky zamestnania

  • vzdelanie technického typu so zameraním na predmet pracovného zamerania (Absolventi odboru TZB – zameranie vzduchotechnika/vykurovanie sú výhodou) (aj elektro a strojár )
  • min. 2 roky praxe na podobnej pozícii
  • technické znalosti a zručnosti v oblasti montáže a údržby vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie
  • osvedčenie elektrotechnickej spôsobilosti §21 - podmienka
  • čítanie technických výkresov
  • zváračský preukaz - podmienka
  • preukaz chladiara - výhodou
  • práca MS Office
  • vodičský preukaz triedy „B“ – Aktívny vodič
  • samostatnosť, zodpovednosť, organizácia práce,
  • manuálna zručnosť
  • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť.

  • možnosť naplno rozvíjať svoj potenciál v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti,
  • v prípade kandidátov zo vzdialenejších miest zabezpečenie ubytovania na náklady spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie,
  • stravné plne hradné zamestnávateľom

Našim klientom je servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie

Silvia Stránska