SharePoint Developer

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Minimálna Nástupná Mzda 1800 € Brutto Podľa Seniority

  • Hľadáme člena SharePoint tímu, ktorý sa zúčastňuje na atraktívnych projektoch v rámci banky.
    Tento tím je súčasťou oddelenia distribučných kanálov, zameriava sa na inovácie a pracuje s modernými technológiami.
    Ak si Junior, Mid-Level alebo Senior Developer, uplatnenie v tomto tíme sa Ti bude páčiť.

Náplň práce

  • Hlavnou náplňou práce je:
  • analýza a riešenie požiadaviek primárne na SharePoint Online (Office 365)
  • podpora existujúcich riešení
  • aktívna práca na vývojových projektoch banky
  • komunikácia s klientami v rámci banky

Požiadavky zamestnania

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

  • vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • skúsenosti s technológiami: JavaScript / HTML / CSS / SQL / SharePoint (Online/On-Premise)
  • výhodou sú aj nasledovné skúsenosti: znalosť SharePoint Framework, React, TypeScript, Azure Functions, Azure Logic Apps/Power Automate

Výhody

  • atraktívne kariérne príležitosti
  • kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
  • možnosť rotácií v tímoch
  • práca so skúsenými lídrami
  • zvýhodnenia na produktoch, balík služieb, úvery, zmenárenské služby
  • motivačné nadštandardné ohodnotenie
  • možnosť stať sa akcionárom banky
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na DDS
  • dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

O klientovi

A kto sme my?

  • Sme tím ľudí, ktorí Ti poskytnú potrebnú podporu. Tímovú prácu a spoločnú orientáciu na výsledky máme v DNA. Nebudeš mať núdzu o komplexitu a rôznorodosť úloh, ale aj o fungovanie v tíme ľudí nielen čistých IT (interných aj externých), ale aj biznis. Spoznáš široké spektrum nových ľudí a priateľskú (ale náročnú) pracovnú atmosféru. Naše bezproblémové operatívne fungovanie bude aj Tvojou prioritou.
  • Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, pracuje s modernými technológiami a aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky. Sledujeme a udržujeme kvalitu prevádzkovaných aplikácii a služieb dôležitých pre interných užívateľov banky ako aj klientov. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na tvorbe a prevádzke riešení.
Matej Kováč
Matej Kováč