Shift Leader

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Nástup ASAP
Typ TPP
Mzda Od 1 000 EUR/mesiac + dochádzková prémia 100 Eur, náborový príspevok 1000 Eur, príplatky v zmysle Zá

Shift Leader Máte schopnosť riadiť a delegovať tím pracovníkov ? Máte skúsenosti z výrobnej spoločnosti , ale nedostali ste príležitosť karierného rastu ? My Vám túto možnosť ponúkame na pozícii Shift Leader .

Náplň práce

Vedenie prideleného personálu, zabezpečovanie disciplíny na pracovisku a motivovanie pridelených zamestnancov. Zástup Team Leadra v plnom rozsahu počas jeho neprítomnosti na pracovisku. Kontrola dodržiavania stanovených pracovných postupov. Kontrola kvality a spolupráca na odstránení kvalitatívnych nedostatkov. Nastavenie systému práce. Zabezpečovanie zaškolenia prideleného personálu. Dodržiavanie pravidiel BOZP. Reporting nadriadenému. Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky zamestnania

stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore: strojárske výhodou, technické Ostatné znalosti Microsoft Excel - Základy Microsoft Outlook - Základy Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti: Čítanie technickej a výkresovej dokumentácie. Pracovitosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci. Komunikačné schopnosti. Schopnosť riadiť a delegovať.

Práca v medzinárodnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer. Možnosť kariérneho postupu. Práca len na dve zmeny.

Stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 20 rokov.

Meszarošová Katarina