Softvérový inžinier / automatizér

Lokalita Trnava/ Bratislava (HO čiastočný)
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 2000€

Hľadáme SW engineera, ktorý vie prepojiť reálne zariadenia so SW vývojom.

Náplň práce

  • zodpovednosť za technické riešenia v oblasti IT a priemyselnej automatizácie
  • technická analýza požiadaviek, výber, prispôsobenie a implementácia vhodných technických riešení v súlade s požiadavkami klienta
  • participácia na implementácii IT systémov a  priemyselnej automatizácie (výroba, inštalácia, konfigurácia, oživenie, testovanie, školenie)
  • technická podpora nasadených IT riešení a riešení priemyselnej automatizácie (diagnostika, meranie, údržba a opravy, zmena konfigurácie, výmena hardvéru a softvéru, a pod.)
  • tvorba dizajnovej, projektovej a technickej dokumentácie

Požiadavky zamestnania

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Odborné znalosti:

  • znalosti programovania C/C#, Python, prípadne Android
  • skúsenosti s databázovými systémami, znalosť jazyka SQL
  • programovanie PLC / HMI
  • znalosti SCADA systémov výhodou
  • čítanie elektrotechnickej dokumentácie
  • odborná spôsobilosť v elektrotechnike min. § 21, Vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z. z.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické myslenie
  • aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť, dôslednosť
  • schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
  • schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
  • samostatnosť a komunikatívnosť
  • manuálna zručnosť
  • schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky sa meniacim požiadavkám
  • schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
Matej Kováč
Matej Kováč