Špecialista pre analýzu bezpečnosti systémov

Lokalita Žilina
Nástup ASAP, resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1.300 Eur Brutto/mesiac, Viac V Závislosti Od Praxe A Skúseností + Variabilná Odmena

Máš skúsenosť s analýzou automatizovaných zabezpečovacích a riadiacich systémov a technických riešení? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť v Žiline. Základná mesačná mzda: 1.300 EUR brutto mesačne + variabilná odmena

Náplň práce

– práca v medzinárodnom tíme analytikov funkčnej a technickej bezpečnosti v oblasti dopravných systémov, – analýza bezpečnosti, bezpečnostných rizík a rizikových udalostí automatizovaných zabezpečovacích a riadiacich systémov a technických riešení, – aplikácia bezpečnostných noriem a procesov.

Požiadavky zamestnania

– anglický jazyk – pokročilý (C1), – vzdelanie v odbore technické, elektrotechnické, strojárske, IT, matematické, – skúsenosti na podobnej pozícii výhodou, – analytické a technické myslenie, – systematickosť, – samostatnosť, – iniciatívny prístup k riešeniu zadaní, – schopnosť dobre komunikovať, – záujem rozvíjať svoje skúsenosti.

Výhody

– práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, – práca v priateľskom kolektíve, – sick days, – teambuildingy, – široká škála ďalších finančných aj nefinančných benefitov.

O klientovi

Našim klientom je nadnárodná priemyselná spoločnosť.

Silvia Stránska
Silvia Stránska
Životopis
Poslať životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Reagovať na ponuku

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná