Správca informačného systému

Lokalita Prešov
Nástup ihneď resp. dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2 000 Eur/mesiac Mzda Uvedená Vrátane Variabilných Zložiek: 300€ (Brutto) Variabilná Zložka Osobné

Máte skúsenosti so správou informačného systému a ste otvorený/á novým možnostiam? Máme pre Vás zaujímavú pracovnú príležitosť.

Náplň práce

  • zodpovednosť za správu a optimalizáciu podnikového informačného systému,
    - strategické využitie informačného systému pre výrobu,
    - architektúra databázy informačného systému a jej optimalizácia,
    - zodpovednosť za administráciu informačného systému,
    - zodpovednosť za inštaláciu, aktualizácie a funkčnosť informačného systému,
    - komunikácia s užívateľmi informačného systému,
    - zodpovednosť za konfiguráciu informačného systému pre jednotlivých užívateľov a skupiny,
    - príležitostne programovanie a scriptovanie v informačnom systéme,
    - dohľad nad vývojom a programovaním aplikácií na základe požiadaviek firmy,
    - samostatné riešenie úloh a koordinácia všetkých činností vo vnútri systému.

Požiadavky zamestnania

  • minimálne 5 rokov skúsenosť na pozícii správca podnikového informačného systému, výhodou je skúsenosť vo výrobnej spoločnosti,
    - skúsenosti s riadením a testovaním prevádzkyschopnosti systému,
    - dobré komunikačné schopnosti,
    - tímový hráč,
    - zodpovednosť a precíznosť.

Výhody

  • práca v stabilnej spoločnosti,
    - priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
    - notebook, mobilný telefón,
    - motivujúce bonusy k fixnému platu.

O klientovi

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Mária Harvaníková