Strojník/Strojníčka

Lokalita okres Bratislava
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 1150 eur + prémie

Výrobná spoločnosť hľadá strojníka.

Náplň práce

  • obsluha a starostlivosť o strojné zariadenia (čistenie, sterilizácia a sanitácia)
    - kontrola produktov počas výroby
    - zodpovednosť za kvalitu výrobkov, dodržiavanie BOZP
    - zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
    - dodržiavanie a vedenie potrebných záznamov
    - nepretržitá kontrola produktov počas výrobného procesu
    - komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby

Požiadavky zamestnania

  • technické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť
    - organizovanie práce
    - prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG - výhodou
    - znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním - výhodou
    - ochota pracovať na zmeny (12 hod. - denná, nočná)
    - práca je vhodná aj pre absolventa

Výhody

  • Multisport karta
    - ubytovanie
    - mesačné prémie do 15%
    - nástupný bonus 600€, odmena za odporučenie nového zamestnanca
    - 13. a 14.plat + pravidelné zvyšovanie podľa KZ
    - stravné lístky nad rámec zákona
    - príspevok na nákup v podnikovej predajni, príspevky pri životných a pracovných jubileách
    - príspevok na DSS
    - bezplatné konzultácie psychologickej poradne
    - pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
    - odmena za darcovstvo krvi
    - kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy a i.

O klientovi

Výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská