SW Analyst

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda 2,5 - 3 Tis. Eur Vo Fixe + Variabil

Máš vzťah k analýze SW riešení?
Prozákaznícka orientácia je pre Teba state-of-mind a problém nevnímaš ako prekážku, ale výzvu?
Zaujímajú Ťa najnovšie trendy a chceš byť pri ich aplikácii do praxe?

Náplň práce

  • oboznámiš sa so systémami, na rozvoji ktorých sa budeš podieľať;
  • budeš analyzovať požiadavky zákazníka;
  • komunikovať s klientom a riešiť jeho potreby;
  • rozpracuješ ich do detailnej špecifikácie a dokumentácie podľa našich firemných guidelines, popíšeš procesy, use-case, špecifikáciu obrazoviek, funkcií a tlačových zostáv;
  • navrhneš kľúčové časti interfejsu a testovacie procedúry;
  • vytvoríš technické zadanie pre developerov;
  • vyvinutú funkcionalitu otestuješ;
  • samostatne zodpovedať a riadiť činnosť za zverenú oblasť (sada projektových úloh/projekt/zákazník);
  • koordinovať činnosť junior analytikov, byť pre nich odborným garantom a mentorom;
  • operatívne riešiť projektové úlohy a komunikovať s projektovým tímom.

Požiadavky zamestnania

  • medior/ senior, ktorý má zodpovedný prístup k zvereným úlohám a v probléme vidí výzvu;
  • človek s otvorenou mysľou a potenciálom pre odborný rast a rozvoj, ktorý chce na sebe pracovať, je vytrvalý a vie komunikovať;
  • so vzťahom k podpore mladších kolegov a ich mentoringu;
  • je vnímavý voči potrebám zákazníka a vie ich identifikovať a proaktívne riešiť;
  • zaujíma sa o analýzu požiadaviek zákazníka, má vzťah k ich formalizácii;
  • ovláda prácu s nástrojmi MS Office;
  • má skúsenosti s analytickými nástrojmi (napr. EA, UML);
  • praktické skúsenosti s používaním niektorého z DB (MS SQL, ORACLE);
  • znalosť angličtiny na pokročilej komunikatívnej úrovni;
  • VŠ vzdelanie informatického zamerania a IT background ideálne v kombinácii s Insurance znalosťami;

  • možnosť pracovať na zmysluplných IT riešeniach, ktoré uľahčujú život;
  • kariérny rast a rozvoj, účasť na aktivitách expertných centier – zdieľanie najnovších IT trendov;
  • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills;
  • prácu v skvelom kolektíve, kde kolegovia sú aj priateľmi;
  • zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority (dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok do 3. piliera DDS, sabatical, auto na operatívny leasing);
  • množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport karta, ďalšie benefity na podporu zdravia (lekárske vyšetrenia, masáže, wellness procedúry, atď.);
  • kreditná Diners Club karta s cestovným poistením;
  • príspevok na jazykové vzdelávanie;
  • nielen prácou sme živí – spoločné firemné a divízne akcie, výlety a aktivity;
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office (nielen v čase corony);
  • priestory najzelenšej kancelárskej budovy na Slovensku s veľkou terasou, oddychovou zónou „plaza“ a cyklomiestnosťou

O klientovi

softvérovo-konzultačná spoločnosť

Matej Kováč
Matej Kováč