Systémový špecialista pre platformu Windows

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Min.1600,-Eponúkame Jednotnú Nástupnú Mzdu. Je Závislá Od Skúseností A Seniority

Do bankového prostredia hľadáme : Systémový špecialista pre platformu Windows, ktorého pracovné miesto zodpovedá úrovni systémového špecialistu v dodávateľských IT firmách, ktorý samostatne inštaluje a oživuje nové systémy.

Náplň práce

Jeho kľúčové zodpovednosti sú:

  • zodpovednosť za chod technologického prostredia, zabezpečenie podpory prevádzky business critical bankových systémov v rámci IT infraštruktúry
  • inštalácia, správa, konfigurácia, monitorovanie, optimalizácia dostupnosti a výkonnosti zverených systémov IT
  • podieľanie sa na tvorbe architektúry systémov, príprave tendrov, implementácii a prevádzke týchto systémov
  • aktívna spolupráca na implementácii veľkých infraštruktúrnych projektov
  • predkladanie návrhov na optimalizáciu technologického prostredia a na efektívne využívanie technologických zdrojov
  • zálohovanie a obnova systémov, ich pravidelné testovanie
  • kontrola úspešnosti záloh, systémových logov
  • pravidelné aplikovanie opravných a bezpečnostných fixov
  • sledovanie a dodržiavanie bezpečnostnej politiky banky
  • diagnostika a analýza technických problémov
  • návrh opatrení na predchádzanie vzniku potenciálnym problémom – proaktívna prevencia

Požiadavky zamestnania

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

  • Vhodný kandidát má nasledovné skúsenosti a zručnosti a znalosť:
  • 2-3 ročné skúsenosti s administráciou
  • platforma Windows - infraštruktúra a s ňou spojené služby (AD, DNS, DHCP, SCCM, OS klientsky aj serverový, security...)
  • skúsenosť s MS Exchange a jeho prepojením s Office 365
  • skúsenosti s VmWare platformou - skúsenosti s návrhom infraštruktúry, implementáciou, ladením a reálnym prevádzkovaním systémov
  • znalosť skriptovacích jazykov Powershell, VBS, CMD
  • proaktivita, analytické myslenie, tímový hráč
  • aktívna znalosť angličtiny (minimálne B1)
Matej Kováč
Matej Kováč