Team Leader externej siete DDS

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1600 E (Po Zapracovani Okolo 3000E)

  • Ste srdcom obchodník, ktorý je odmeňovaný, na základe vlastných výsledkov a výsledkov tímu, ktorý riadi?
  • Viete do práce vložiť nasadenie a máte výborne komunikačné zručnosti?
  • Máte skúsenosti s vedením predajného tímu ?
  • Ak ste na vyššie uvedené otázky odpovedali áno, možno hľadáme práve Vás!
  • Aké výzvy u nás čakajú?

Náplň práce

Do obchodného tímu hľadáme teamleadera/vedúceho predaja, ktorý bude mať na starosti vedenie externého predaja
a siete regionálnych manažérov DDS.
Vašou úlohou bude:

  • zodpovednosť za vedenie predaja
  • tvorba a realizácia stratégie predaja
  • motivácia, coaching a koordinácia regionálnych manažérov
  • aktívne vedenie rokovaní s najdôležitejšími klientami DDS
  • spolupráca s manažérmi banky a účasť na rokovaniach s významnými korporátnymi klientmi
  • možnosť budovania siete a obchodného tímu
  • akvizícia, školenie a starostlivosť o obchodných partnerov
  • zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
  • spolupráca s produktovým oddelením a kreatívne hľadanie nových možností rozvoja predaja

Požiadavky zamestnania

  • praktická a úspešná skúsenosť s koordináciou tímu
  • komunikatívnosť a analytický pohľad na riešenie prevádzkových problémov
  • schopnosť vychádzať s rôznymi typmi ľudí
  • schopnosť vplývať na angažovanosť zvereného tímu
  • spoľahlivosť, trpezlivosť, dôslednosť a tímovosť

Výhody

  • istota a výhody stabilnej značky finančnej inštitúcie
  • možnosť výrazne nadpriemerného finančného príjmu
  • neobmedzený priestor na sebarealizáciu
  • samostatnosť a flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce v rámci rýchlo rastúceho produktu
  • vzdelávanie v rámci pravidelných školení a plná podporu vedúceho tímu a produktového oddelenia
Matej Kováč
Matej Kováč