Technik údržby

Lokalita okres Piešťany
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda od 1180 Eur (s príplatkami až do 1600 Eur)

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti pestovania rastlín hľadáme technika údržby.

Náplň práce

  • Vykonávanie prehliadok na zariadeniach, odstraňovanie vzniknutých porúch
    - Zabezpečenie bezproblémového chodu výroby / na parných, elektrických, vodárenských zariadeniach, vzduchotechnika pre sterilné prostredie / cez počítačový monitorovací systém
    - Prvá kontaktná osoba pri technických poruchách
    - Elektrikárske a údržbárske práce- údržba na dennej, týždennej, mesačnej báze
    - práca v jednozmennej prevádzke (7:00-15:30) + týždenné a víkendové pohotovostné služby

Požiadavky zamestnania

  • min. 1 rok prax
    - Vzdelanie v odbore: elektrotechnické, technické, stavebné
    - Vodičský preukaz B
    - elektrotechnic.spôsobilosť § 22
    - Flexibilita, ochota sa učiť a získavať nové poznatky
    - Samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť

Výhody

  • Služobný mobil aj na súkromné účely
    - Obedy na 80% hradené zamestnávateľom, zabezpečený pitný režim aj káva na pracovisku
    - Práca v stabilnej, stále sa rozrastajúcej spoločnosti
    - Príspevky pri významných životných udalostiach, nepeňažné darčeky a darčekové poukážky na konci roka
    - Koncoročný bonus až do výšky 500 Eur/rok, každoročná valorizácia miezd
    - Firemné akcie, priateľská firemná kultúra
    - Poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou
    - Príjemné, tiché a čisté pracovné prostredie

O klientovi

Spoločnosť zaoberajúca sa pestovaním rastlín.

Veronika Krigovská