Technik údržby - Elektro

Lokalita Bratislava
Nástup ihneď
Typ Plný úväzok
Mzda Od 1 350 EUR/mesiac Základná mzda (závisí od praxe) + mesačné prémie, príplatky a benefity

Hľadáme technika údržby.

Náplň práce

  • vykonávanie preventívnej údržby, plánovaných aj neplánovaných opráv na strojných zariadeniach so zreteľom na bezpečnosť
    - navrhovanie a vykonávanie  technických zásahov vedúcich k zvýšeniu prevádzkovej spoľahlivosti strojných zariadení aj z pohľadu úspory energie
    - plánovanie opráv a vedenie technickej dokumentácie, špecifikácia a spravovanie náhradných dielov

Požiadavky zamestnania

  • znalosti z oblasti mechaniky a pneumatiky
    - dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
    - technické myslenie a manuálna zručnosť
    - flexibilita
    - zodpovednosť a aktívny prístup k práci
    - prax na obdobnej pozícii je vítaná, pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorých zaučíme

Výhody

  • Multisport karta
    - pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
    - stravné lístky nad rámec zákona
    - príspevok na nákup v podnikovej predajni
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier
    - príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
    - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
    - bezplatné konzultácie psychologickej poradne
    - odmena za darcovstvo krvi
    - kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
    + ďalšie benefity podľa platnej KZ

O klientovi

Výrobná spoločnosť

Veronika Krigovská
Životopis

Pošlite životopis

a oslovte ním {{ filteredCompanies.length }} recruitera recruiterov naraz recruiterov naraz

Váš životopis bol úspešne odoslaný.

Preposlať ponuku

Nechajte si preposlať pracovnú ponuku na ľubovolnú e-mailovú adresu.

Ponuka bola odoslaná