Technologický IT tester

Lokalita Bratislava
Nástup dohodou
Typ Plný úväzok
Mzda od 1600 EUR/brutto, konečná výška závisí od skúseností kandidáta

Hľadáme šikovného IT testera, ktorý má preukázateľné skúsenosti s automatizovaným testovaním.

Náplň práce

  •  testovanie nových aplikácií v systémoch aj automatizovane
  •  testovanie zmien v aplikáciách systému aj automatizovane
  •  navrhovanie a pripravovanie testovacích scenárov pre manuálne testovanie
  •  písanie a spúšťanie skriptov pre automatizované testovanie
  •  spolupráca s biznis a IT špecialistami
  •  vytváranie testovacích prípadov podľa biznis a technických špecifikácií
  •  analyzovanie výsledkov spustených testov a reportovanie chýb
  •  import hromadných zmien dát pomocou automatizovaných skriptov
  •  vytváranie reportov na základe požiadaviek ostatných organizačných útvarov
  •  využívanie automatizovaných nástrojov pri testovaní
  •  vytváranie dokumentácie a metodických postupov automatizovaných skriptov
  •  podieľanie sa na riešení špecifických problémov

Požiadavky zamestnania

  • všeobecný prehľad v IT
  • záujem o finančný sektor a bankové služby
  • samostatná, systematická a dôsledná práca
  • analytické myslenie, spájanie si súvislostí a prirodzená zvedavosť

  • Výhodu je:
  • certifikácia ISTQB Certified Tester Foundation
  • praktické skúsenosti s manuálnym a automatizovaným testovaním
  • praktické skúsenosti s nástrojmi na automatizované testovanie
  • praktické skúsenosti s SQL
  • znalosť nástrojov na zaznamenávanie testov a reportovanie chýb, ideálne JIRA
  • znalosť jazyka Python, C#, javascript, VBA
  • skúsenosti s nástrojmi na automatizované testovanie Ranorex, Cypress, SOAP UI, Selenium
  • skúsenosť s testovaním bankových systémov

O klientovi

Prémiová banka

Matej Kováč
Matej Kováč